Сумчанам продають небезпечну ковбасу

Про те, що в одній з мереж сумських магазинів виявляли ковбасні вироби з невідповідністю маркування (читай фальсифіковані)Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області вже повідомляло. Звернувшись з офіційним запитом до Головного управління в Хмельницькій області з проханням підтвердити, чи існують підприємства, зазначені на етикетках цієї ковбаси, фахівці служби отримали таку відповідь:

“ФОП Співак В.В. (адреса потужності: вул. Північна, с. Сл. Рахнівська, Дунаєвецький р-н), ФОП Розовий (пров. Франка, м. Дунаївці, Дунаєвецький р-н) як м’ясопереробні підприємства не функціонують із 2018 року. ФОП Шатурський В.Є. (вул. Франка, 32, с. Довжок, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька область) не зареєстрований на території області. ФОП Катеринюк С.В. (адреса потужності: вул. Л. Українки, 11 с. Подоляни, Кам’янець-Подільський р-н) призупинив господарську діяльність з 07.11.2019”.

Висновок напрошується простий, але неприємний: якщо ковбасу нібито зробили на підприємстві, яке офіційно не функціонує вже упродовж року чи більше, така ковбаса несе загрозу життю або здоров’ю людині, яка її купить і з’їсть, адже процес її виробництва ніяк і ніким не контролюється.

Наразі Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області готує матеріали для передачі до правоохоронних органів для вжиття заходів реагування, повідомляє sumypost.com.