Сумчани хочуть прибрати “соплі” на вулицях міста

На сайті електронних петицій сумчани пропонують створити єдину систему підземних комунікацій, аби прибрати непривабливу картину висячих проводів на вулицях міста (на мові електриків – “соплі”) та зберегти цілісність доріг під час ремонтних (аварійних) робіт.
“Кожен з мешканців міста Суми знає не зі слів про щорічну “традицію” комунальних (і не тільки) підприємств щодо ремонту та прокладання нових комунікацій міста (каналізаційні труби, система опалення, водопровід, телефонні кабельні системи та інше). Під час виконання таких робіт порушується дорожнє покриття як на автошляхах так і на тротуарах, знищуються клумби. При цьому витрати на такі маніпуляції великі і не завжди виконується якісне поновлення покриття після проведення зазначених робіт.
У зв’язку з викладеним, пропоную звернутись до відповідних проектних організацій за розробленням проекту СИСТЕМИ ПІДЗЕМНИХ ПРОХОДІВ, у яких би розташовувались всі можливі комунікації з метою оперативного та простого доступу до них, їх контролю в будь-який час без зайвих витрат, при цьому НЕ ПОРУШУЮЧИ НАЗЕМНОГО ПОКРИТТЯ.
З швидким розвитком нових технологій втілення у життя такої системи не є проблемою з технічної точки зору. Не дивлячись на великі, на перший погляд, витрати на створення такої системи, вона дуже швидко окупається”, – пише автор петиції Олексій 

На даний час таку пропозицію підтримали 19 осіб. Долучитися до збору підписів можна тут.