Сумчани можуть повернути кошти, витрачені на повірку лічильників води

Мешканці Сум, які провели повірку лічильників води у період з 29 січня 2016 роки за свій рахунок, можуть звернутися до КП «Міськводоканал» за відшкодуванням. Його проведуть у рахунок майбутніх платежів за компослуги з водопостачання та водовідведення.

Згідно з постановою НКРЕКУ, яка вступила в силу 29 січня «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг», до тарифу включена повірка лічильників води для жителів багатоповерхових будинків (для жителів приватного сектора повірка водомірів холодної води в структуру тарифу не включена).

Зараз у КП «Міськводоканал» здійснюють закупівлю послуг сторонніх організацій з періодичної повірки та обслуговування квартирних засобів обліку води, які є власністю фізичних осіб. Уже подані пропозиції від 4-х підприємств. Результат буде відомий у квітні.

Примітно, що віднімання з тарифу плати за повірку лічильників для тих абонентів, у яких лічильники не встановлені, не передбачено. Таким чином за повірку платять всі. Послуга установки приладів обліку в тарифі не врахована.

Джерело gorod.sumy.ua