Сумчани наполягають на терміновому ремонті дороги на Баси

66

Сумчанин Володимир Бумейстер звернувся до місцевої влади з проханням терміново зробити ямковий ремонт вулиць Володимирської та Санаторної.

У відповіді на попередню онлайн-петицію про капремонт дороги на Баси влада зазначила, що у поточному році відремонтують тільки вулицю Сергія Табали, пояснюючи, що першочергово ремонтуються дороги, по яким розроблена проектно-кошторисна документація в 2016 році. Проте сумчанин наполягає на хоча б ямковому ремонті.

«Вулиці Володимирська та Санаторна знаходяться в жалюгідному стані. Це одна з важливих магістралей з великим потоком транспорту до обласного перинатального центру, медичного інституту, дачного масиву “Олдиш”. По цій дорозі курсують комунальні автобуси, які через півроку експлуатації перетворюються на металобрухт. Невже міську владу зовсім не турбує комунальне майно, придбане за наші кошти платників податків, не кажучи вже про тисячі містян? Вимагаю негайно розглянути питання хоча би про ямковий ремонт вказаних вулиць», – йдеться у петиції, підписати яку можна за посиланням.