Сумчани пропонують пустити нові великі автобуси по маршруту «Аеропорт – Інтернаціоналістів»

37

Сумчанин Андрій Шаванов пропонує використати всі нові комунальні автобуси великої місткості для негайного відкриття нового маршруту №3А «Аеропорт – Інтернаціоналістів».

У тексті петиції він вказує на те, що маршрут №65 «12-й мікрорайон – Автовокзал», на якому збираються використовувати комунальні великі автобуси, практично повністю дублюватиме маршрут тролейбуса №5, що фактично призведе до конкуренції різних видів комунального транспорту між собою.

Він просить негайно підготувати проект рішення виконкому про відкриття нового автобусного маршруту №3А «Аеропорт – Інтернаціоналістів» і після його затвердження укласти з КП «Електроавтотранс» тимчасовий договір на його обслуговування 4 автобусами великої місткості, який необхідно буде продовжити до оптимізації маршрутної мережі міста або ж відновлення руху тролейбусів по маршруту №14 «12-й мікрорайон – Аеропорт».

36

«Використання кінцевої зупинки у 12-му мікрорайоні на вул. Інтернаціоналістів (такої самої, як і для маршрутів №№ 25, 60), відмінної від кінцевої зупинки автобусу №3, дозволить уникнути формальних складнощів при відкритті нового маршруту, а також значно покращить доступність та зручність громадського транспорту для мешканців новобудов, яких становиться все більше в районі вул. Інтернаціоналістів», – йдеться у петиції.

Використання усіх чотирьох великих автобусів за таким маршрутом має забезпечити інтервал руху до 20 хв., що в майбутньому потребуватиме зменшення за рахунок збільшення кількості транспорту, проте вже зараз такий інтервал є набагато кращим ніж інтервали більшості сумських комунальних маршрутів, як тролейбусних, так і автобусних.

«У вимогах до нового маршруту пропоную прописати максимальну кількість транспортних засобів на рівні 8 одиниць (адже саме стільки автобусів великої місткості мало отримати місто у 2016-2017 рр. згідно діючої цільової програми розвитку пасажирського транспорту), аби за можливості збільшити випуск на ньому. Також необхідно прописати мінімальну місткість транспорту на рівні 80 місць, після його відкриття скласти з КП «Електроавтотранс» тимчасовий договір на його обслуговування, дію якого необхідно продовжувати до оптимізації маршрутної мережі міста внаслідок дослідження мобільності або до відновлення руху тролейбусів за маршрутом №14 «Героїв Крут – Аеропорт», – написав Андрій Шаванов.

Підтримати петицію можна тут.

До слова, щодо проблем сполучення 12-го мікрорайону та району Аеропорту було створено та підтримано сумчанами вже 3 петиції.