Сумчани просять облаштувати в дворі на Металургів футбольний майданчик

42

З проханням облаштувати футбольну коробку в дворі по вулиці Металургів 14-32 до місцевої влади звернувся сумчанин Сергій Стеценко.

За його словами, у дворі дуже багато хлопчиків, які із задоволенням кожен день грають у футбол на майданчику з двома воротами. Але крім цих воріт, це імпровізоване футбольне поле, більше нічим не обладнане.

«У дворі вулиці Металургів в 10-типоверхових будинках 14, 16, 24, 26, 30, 32 – знаходиться 23 під’їзди. Таким чином, у дворі дуже багато дітей, з них дуже багато хлопчиків, які із задоволенням кожен день грають у футбол на майданчику з двома воротами. Крім цих воріт, це імпровізоване футбольне поле, більше нічим не обладнане, немає ніяких загороджень, і тому м’яч постійно летить і в машини, що стоять поряд, що призводить до постійного шуму від сигналізації, і на проїжджу частину під проїжджаючі машини, що може привести до травматизму дітей, які за цим м’ячем біжать. Так само за довгий час користування цим майданчиком, там вибігали досить велику яму, в якій дуже довго стоїть багато води після дощів.

41

Ще в наш двір приходить багато хлопчиків з інших ближніх будинків пограти в футбол на цьому «футбольному полі». Всі жителі цього великого двору, у яких є діти і у яких є автомобілі, і всі інші будуть дуже раді і вдячні, коли на цьому місці зроблять справжню футбольну коробку для наших майбутніх футболістів, які можуть прославитися на весь світ», – йдеться у петиції.

Поставити свій підпис можна тут.