Сумчани просять встановити захисні стовпчики на зупинках громадського транспорту

На сайті електронних петицій розпочався збір підписів за встановлення на пішохідній зоні в межах зупинок громадського транспорту захисних стовпчиків чи інших надійних перешкод для захисту пасажирів.

За словами автора петиції Костянтина Силича, щороку в Україні через безвідповідальність водіїв гинуть люди, які просто очікують на зупинках свій транспорт. Статистика таких ДТП не ведеться, а тема час від часу підіймається у ЗМІ лише завдяки родичам постраждалих чи небайдужим активістам. Він додає, що загибель людей на зупинках – це не тільки трагічна випадковість, а й результат безвідповідальності органів влади, які відповідають за будівництво, утримання та експлуатацію об’єктів транспортної інфраструктури.

“Просимо встановити на пішохідній зоні в межах зупинок громадського транспорту захисні стовпчики чи інші надійні штучні перешкоди для захисту пасажирів від можливих “вилітань” авто на зупинку через нетверезість водія, ожеледицю, перевищення швидкості і т. д. У першу чергу зробити це на потенційно небезпечних ділянках (поворотах доріг, магістралях), де ризик таких ДТП значно більший, ніж на інших”, – написав Костянтин Силич.

Підписати петицію можна тут.