Сумчани просять зменшити гучність «розмовляючих» світлофорів

26

«Розмовляючі» світлофори для незрячих людей, які були встановлені тиждень тому, вже встигли розхитати психіку сумчан, що живуть поряд.

Електронну петицію з проханням регулювати звук світлофорів зареєструвала Ірина Гура на сайті єдиної системи петицій.

За її словами, звук світлофору біля «Європорту» чутно в будинку з пластиковими вікнами аж біля школи.

«Шановні мужі цього міста. Прошу вас звернути увагу на гучні звуки від світлофорів для незрячих людей! У мене від цього звуку кожні дві хвилини вже нервовий тик почався, але думаю, що не тільки у мене! Світлофор біля «Європорту», а чутно в будинку з пластиковими вікнами біля школи! Я думала в мене глюки, але виявилося немає. Налаштуйте звук на менше децибел. Інакше до вас почнуть сходиться знервовані мешканці прилеглих будинків! В тому числі і я», – йдеться в тексті петиції.

Для отримання офіційної відповіді петиція має набрати щонайменше 250 підписів. Підтримати звернення можна тут.

Нагадаємо, «заговорили» світлофори на перехрестях, якими найчастіше користуються люди з вадами зору: вул. Харківська — пр-т М. Лушпи, вул. Іллінська — вул. Набережна р. Стрілка, вул. Набережна р. Стрілки — вул. Першотравнева та вул. Іллінська — вул. Ярослава Мудрого. Спочатку при включенні зеленого сигналу незрячим допомагає переходити людський голос, а потім вмикаються періодичні звукові сигнали, котрі лунають поки не загориться «червоний».