Сумчани провели в останню путь загиблого в АТО Олександра Горностаєва

Кілька сотень сумчан зібралися сьогодні, 23 червня, біля стін Свято-Воскресенського собору, щоб вшанувати пам’ять і попрощатися з бійцем української армії Олександром Горностаєвим, який віддав своє життя в боротьбі за країну.

Народився сумчанин 7 вересня 1963 року. Навчався у сумській школі №8, після служби в армії закінчив Харківський політехнічний інститут. До лав Збройних Сил України Олександр Горностаєв був покликаний по мобілізації в 2014 році. У 2015 році він повернувся додому, а вже у 2016 році продовжив нести службу за контрактом.

20 червня Олександр Горностаєв загинув в бою в селищі Верхньоторецьке Донецької області.

«Бійці відбивали атаку диверсійно-розвідувальної групи. Коли відкрили вогонь по групі, у відповідь у них справили три постріли з міномета «НОНА». Один розірвався у шести метрах від них. Два бійця отримали важкі поранення, Олександр Леонідович загинув на місці. Йому осколок потрапив у шийну артерію, не змогли врятувати. Боєць пройшов службу в 92 бригаді, потрапив у 15-й окремий батальйон на посаду мінометників. Але хотів служити зі своїм товаришем, тому відмовився і відправився служити на передову. Розважливий, адекватна людина, яка вміла тримати зброю в руках, приймати рішення. Гинуть найкращі», – повідомив Комбат 15-го батальйону Павло Герасимов.

У загиблого залишилися мати, сестра, племінниця і дорослий син.

Після прощання з героєм-земляком, траурна процесія рушила по вул. Соборній, вул. Петропавлівській і до Центрального міського кладовища, де на Алеї почесних громадян Олександр Горностаєв знайде вічний спокій.

Джерело: gorod.sumy.ua