Сумчани страждають від «дощу» та плісняви у квартирах

Сумчани, які мешкають на проспекті Шевченка, 12,  вже кілька років страждають від дірявого даху: після дощів чи танення снігу зі стелі капає, а через вологу та плісняву містяни часто хворіють. Ані ЖЕК, ані місцева влада не реагують.

«Ми хворіємо, у нас уже є проблеми у дитини, відколи ми сюди переїхали, так і почалися проблеми. Ремонт не можемо зробити, тому що все тече», – скаржиться мешканка будинку Марина Павлюченко.

Містяни намагаються самостійно боротися з проблемою: скидають сніг з даху, збивають лід та бурульки.

Мешканці будинку зверталися по допомогу до департаменту інфраструктури та до заступника міського голови Сум, але там відповіли – грошей немає, нічим не можемо допомогти.

«Наразі ми обіцяли людям розробити проектно-кошторисну документацію, по-перше, дізнаємось суму робіт, які необхідно зробити, і щоб потім врешті-решт виконати саму роботу», – повідомив Віктор Павленко, заступник директора департаменту інфраструктури.

Та доки необхідні документи позбирають, то й весна настане, і дощі закінчаться. Хоча це навряд чи втішить мешканців будинку, бо за зимовими відлигами прийдуть літні зливи, а там вже й до осені недалеко…

Галіна Корявко