Сумчани вимагають зупинити ганебний довгобуд навпроти Спасо-Преображенського собору

21 березня на сайті єдиної системи місцевих петицій з’явився новий кричущий запит сумчанина Михайла Переяслова про зупинення ганебного довгобуду навпроти Спасо-Преображенського собору, розірвання договору на оренду землі та повернення її міській громаді.

Будівництво біля центрального православного храму обласного центру за останні десять років не зрушило з мертовї точки, хоча дозвіл на нього був отриманий ще у 2003 році.

“Гості та мешканці міста вже багато років мають можливість дивитись на ганебний дерев’яний паркан та рекламу,яка неодмінно з’являється на ньому навіть після творчого прикрашання графіті сумськими митцями.
Вимагаю від міської ради терміново розірвати договір оренди земельної ділянки в односторонньому порядку та повернути землю у власність міста!”- ідеться в електронній петиції.

Михайло Переяслов також вважає необхідним проведення нового інвестиційного конкурсу, а якщо бажаючі вкладати в цю справу кошти не знайдуться,  варто засипати котлован та створити зелену зону з невеликими деревами та лавками для відпочинку.

“Стіни будинків поруч відреставрувати та надати митцям для створення муралів з історичним зображенням нашого міста” – пропонує він мерії Сум.

На ранок 22 березня запит набрав 23 голоси підтримки, але ще є 89 днів, аби зібрати необхідний мінімум – 250.