Сумчани вимушені писати петицію, бо їх провулок ніхто не ремонтує десятиліттями (+ВІДЕО)

1

Чому провулок Вільний поневолив сумчан?

Дорога, яка веде з вулиці Горького до Труда – розбита вщент вже з десяток років. Проте до цього нікому, окрім простих мешканців, що нею ходять і їздять щодня, немає діла нікому. Людям вже уривається терпець, адже через не дорогу а напрямок пішоходи змушені виламувати собі ноги, а автомобілісти – мало не щотижня ремонтувати машини.

“Якщо йде дощ – все залито, пройти неможливо! Тут у нас поліклініка і дитяча, і доросла поліклініка. Пенсіонери з паличкою просто не можуть туди дістатися!”, – розповідає сумчанка Ксенія Стрілець.

2

3

Автомобілісти ж кажуть – без лайки тут не проїдеш. Адже на цьому напрямку можна запросто втратити якусь деталь від автівки.

Крім того, ця дорога веде до вулиці Труда, де аж 2 медзаклади. Щоправда там новенький асфальт проклали зовсім нещодавно. А ось про 200-метровий провулок – забули. Крім того, зовсім поряд – стадіон Авангард, де щодня займаються спортом діти, і так само у негоду місять тут багнюку.

“Ця дорога, як кажуть, Забута Богом і людьми! Хоч провулок і назівається Вільний, довжина його 150-200 метрів, але насправді він не вільний, і заручниками цього провулку стали мешканці багатоповерхівок, і всі, хто займається на стадіоні Авангард”, – скаржиться місцевий мешканець Володимир Салій.

Сумчанин Дмитро Река вже втомився терпіти, що комунальники закривають очі на злободенні проблеми сумчан. І написав петицію із вимогою відновити дорогу у провулку.

“Зараз тут все підсохло, трошки утрамбовалось, ось, але коли пройдуть дощі, і коли сніг особливо – тут взагалі їхати дуже страшно”, – розповідає він.

4

Наразі петиція набрала лише 21 підпис із 250 необхідних. До кінця збору підписів залишилось:

Поки ж люди чекають достатньої кількості підписів, хвилюються, що навіть це зовсім не гарантує ремонту шляху. Тож сподіваються, сумські дорожники їх почують, і візьмуться за роботу якнайшвидше.