Сумчани збирають підписи за парковку в забороненому місці

Сумчанин Єгор Губенко зареєстрував електронну петицію, в якій пропонує облаштувати парковку на перехресті вулиці Кооперативна та Покровської площі. На його думку, місць для паркування на центральній ділянці Сум – недостатньо, через що чи не кожен день тут трапляються порушення ПДР і є небезпека для водіїв та пішоходів.

“З невідомих причин, на більшій частині парковки універмагу “Київ” облаштований майданчик для розташування МАФів та палаток для торгівлі. Тієї малої частини, що залишена для паркування, а також впорядкованих місць для паркування по вул. Кооперативній – не достатньо. Через це щоденно у центрі міста відбуваються порушення ПДР, що тягне за собою виникнення аварійних ситуацій та небезпеку як для водіїв, так і для пішоходів.

Разом з тим, на перехресті вул. Кооперативної та Покровської площі є вільний простір, що при розумному впорядкуванні з мінімальними затратами, може забезпечити до 50 паркувальних місць, при цьому не завдаючи шкоди існуючому порядку руху.

Зважаючи на вищевикладене, прошу, ліквідувати забороняючу жовту розмітку на вказаній ділянці та нанести відповідну розмітку, для забезпечення можливості паркування автомобілів мешканців та гостей міста, для забезпечення безпеки дорожнього руху”, – йдеться у петиції.

Підтримати її можна за посиланням.