Сумчани мерзнуть, мер розводить руками

На апаратній нараді в сумській мерії директор ТОВ «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін заявив, що в зоні відповідальності його підприємства тепло подали згідно із затвердженими графіками. Що ж до іншої частини міста – а це майже весь Ковпаківський мікрорайон, то до п’ятниці, 22 жовтня, там не було опалення навіть у об’єктах соціальної сфери, а в житлових будинках – не було ні гарячої води, ні опалення.

До вечора ситуація змінилася, і гарячу воду людям дали, перепідключивши будинки зони КППВ до ТОВ «Сумитеплоенерго». З опаленням же справи, як і раніше, погані. У квартирах сумчан +14, а в систему не запущено навіть теплоносій.

Нагадаємо, що представники КППВ на апаратній нараді 18 жовтня запевняли міське керівництво, що технічно готові до початку опалювального сезону, проте був не укладений договір із «Сумигаз».

«Ми чекаємо EIC-код від« Сумигазу »для укладення договору. У найближчі дні, сподіваюся, у нас все буде нормально з документами», – заявила тоді директорка ТОВ «Котельня Північного промвузла» Ірина Рибальченко.

Однак на понеділок, 25 жовтня, нічого не змінилося і не зрушило з мертвої точки. А мер знову напучував КППВ, що час прискорити роботу, укласти договори і включити опалення.

Дивно, що в ситуації, коли півміста сидить без тепла, міський голова такий спокійний. Адже пропозиція «прискоритися» явно не допомагає КППВ…

ВШ