Сумчани просять встановити в парку “Казка” майданчик для діток з інвалідністю

Сумчанка Марія Заходякіна створила петицію “Встановити дитячий майданчик для дітей з інвалідністю в дитячому парку «Казка»”.

“Мета: забезпечити комфортне дозвілля для дітей з інвалідністю у місті Суми.

Питання, які ми хочемо охопити:

1) Підвищення рівня толерантності до дітей з інвалідністю у м. Суми

2) Підтримка дітей з інвалідністю та надання їм комфортних умов для дозвілля

Згідно з Конвенцією про права дітей з інвалідністю: стаття 30, пункт 5: діти з обмеженими можливостями мають право на участь у активному дозвіллі та спортивних заходах на рівні з іншими дітьми.

ДСТУ 8302:2015. Конвенція про права осіб з інвалідністю (Конвенція про права інвалідів) : Конвенція Орг. Об’єдн. Націй від 13.12.2006 р.: станом на 6 лип. 2016 р. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/995_g71#Text (дата звернення: 15.11.2021).

У місті Суми це право порушується, адже на жодному спортивному майданчику немає спеціального обладнання для комфортного дозвілля дітей з інвалідністю.

З цієї причини пропонується: встановити спеціальні пандуси на ігрових та спортивних майданчиках у парках, зокрема у міському парку “Казка” та встановити спеціалізовані тренажери для дітей з інвалідністю.

Встановлення спеціальних майданчиків стане поштовхом для кращої соціальної адаптації дітей з обмеженими можливостями у суспільстві та допоможе запровадити рівний розвиток та дозвілля дітей незалежно від фізичного розвитку”, – пише сумчанка.

Початок збору підписів: 16 листопада 2021 р.

 

До кінця збору підписів залишилось

Наразі вже зібрано 36 підписів.