Сумчани проти одностороннього руху

Увага, нові дорожні знаки! У Сумах Департамент інфраструктури міста встановив нові знаки одностороннього руху для автомобілів. Мова йде про вулицю Аніщенка та провулок  Береста. Втім більшість водіїв не звернули уваги на дорожні зміни, бо часто їздили цими маршрутами. 

Близько тижня тому на вулиці Береста та Аніщенка з’явились знаки одностороннього руху. Міськвиконком спільно із поліцією вирішили, що у такий спосіб вони забезпечать комфортні умови для водіїв. Втім більшість автомобілістів й досі не пристосувалися до нових умов і говорять, що це дуже незручно.

Водії, що проігнорували встановлені знаки, скаржаться, що просто не помітили їх. Мовляв, місцеві жителі за звичкою проїжджають знайомим маршрутом, не звертаючи уваги на нововведення. Бо їздять тут нерідко.

А ось тих, хто не звикне до змін, каратимуть штрафами.

“За невиконання вимоги дорожніх знаків, встановлених на визначених ділянках територій, встановлена адміністративна відповідальність в розмірі 255 грн», – говорить Олег Сологуб, старший інспектор пресслужби УПП в Сумській області.

Обурені сумчани все ж таки вирішили взяти ініціативу у свої руки та створили петицію. Ії мета у тому, щоб повернути двосторонній рух по вул. Олександра Аніщенка та пров. Олексія Береста. Автор петиції наголошує на тому, що двосторонній рух по вказаних напрямках ніколи не спричиняв дорожньо-транспортних пригод. Якщо колективне звернення набере необхідну кількість підписів, виконавчому комітету все ж таки доведеться прислухатися до громадян та розглянути звернення.

Детальніше дивіться у сюжеті: