Сумчани вирушили у велопробіг до “Швейцарії”

Для молоді Сум ранок 23 червня почався досить жваво: у рамках “Youth Week” о 10.00 стартував велопробіг до села Шпилівка. Захід організований відділом у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

Біля ґанку Центру дозвілля зібралась молодь різного віку – всі вони беруть участь у велопробігу до сумської Швейцарії. Так сумчани називають село Шпилівка, відоме красивими краєвидами гір.

Хтось прийшов з власним велосипедом, а є й такі, хто позичали у  друзів. Одна з учасниць не тільки прийшла взяти участь у велопробігу, а й запросила подругу і позичила їй пристрій пересування.

“Почала займатись велоспортом з початку карантину. Участь у заході є початком здійснення моєї мрії – подорожувати Україною велосипедом”, – розповідає Анастасія.

Її подруга Діана додає:

“Велоспортом взагалі не займаюсь, велосипед Настя позичила. Я теж разом з нею хочу поїхати Україною”.

“Про захід дізналась з місцевих новин і вирішила взяти участь. Займаюсь велоспортом непрофесійно ще з шкільного віку”, – ділиться враженнями інша учасниця заходу.

Перед початком велопробігу учасникам нагадали про правила індивідуального захисту – носіння масок, обробку рук антисептиком та дотримання дистанції. Після обговорень правил безпеки організатори побажали учасникам гарної дороги та разом з ними вирушили у цікаву велоподорож.

Марина Тищенко