Сумчанин поїхав на дачу і зник безвісти: поліція просить допомоги в розшуку

Співробітники відділення поліції №1 (м.Білопілля) Сумського РУП ГУНП в Сумській області встановлюють місце перебування безвісно зниклого громадянина Куліша Володимира Івановича, 1953 р.н., зареєстрованого в м.Суми, який тимчасово мешкав на дачі у Білопіллі, вул.Ломоносова,118, та з 3 липня 2021 року місце його перебування невідоме.

Як стало відомо, чоловік приїхав із Сум до свого дачного будинку в Білопіллі, як робив і раніше. Починаючи з 3 липня, його дружина не могла йому додзвонитися. Коли ж на її прохання, родичі, котрі проживають у Білопіллі, перевірили дачний будинок, виявили, що чоловіка в ньому немає. Речі в будинку були розкидані. З будинку нічого не зникло.

Прикмети: на вигляд 70 років, зріст 180 см, середньої статури, плечі опущені вниз, обличчя овальне, лоб високий вертикальний, брови дугоподібні, очі сірі, ніс середній, губи середні з виступанням нижньої, вуха овальні середні, волосся сиве, зачіска коротка.

Був одягнений: сорочка білого кольору, перфоровані туфлі світлого кольору, джинси синьо-блакитного кольору.

Усіх, кому будь-що відомо про місцезнаходження розшукуваного, просять повідомити до відділення поліції №1 (м.Білопілля) за адресою:

Сумська обл., м.Білопілля, вул.Соборна,76,

або телефонами: 9-12-80, 0503278785, 102 (з мобільного безкоштовно).

bilopillia.city

Поділитися в соцмережах: