СумДПУ ім. А.С Макаренка відзначає 97-й рік народження!

Сьогодні у Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка свято: колектив закладу відзначає річницю створення вишу – 97 років!
Зі святом макаренківців привітав ректор СумДПУ професор Юрій Лянной:
“Дорогі друзі, шановні колеги – велика Макаренківська родино!
Від щирого серця вітаю вас із найголовнішим святом нашого Університету – днем його народження!!!
За 97 років наша Альма-матер пройшла довгий і славний шлях від педагогічних курсів до державного педагогічного університету. У цей день хотілося б згадати кожного з педагогічних та студентських колективів, хто присвятив своє життя рідному вишу та зробив істотний внесок у його навчально-виховну діяльність, розвиток науково-дослідного потенціалу тощо. Сьогоднішнє покоління макаренківців дбайливо ставляться до історії СумДПУ імені А.С. Макаренка, яку самі створюють повсякденною працею, своїми талантами та безмежною відданістю улюбленій справі.
Життя будь-якого навчального закладу тісно переплітається з долями його співробітників та студентів. Нам є чим пишатися. Серед випускників –Заслужені працівники освіти, культури, фізичної культури і спорту, тренера, керівники навчальних закладів різного рівня, найбільших підприємств країни. Ми пишаємося і тим, що у стінах нашого вишу навчалися визнані вчені, видатні літературознавці, відомі політики, військовослужбовці та видатні спортсмени – чемпіони світу, Європи, призери Олімпійських ігор.
Сьогодні в Університеті працює талановитий, творчий професорсько-викладацький колектив, навчаються творчі, креативні студенти, є великий вибір спеціальностей та напрямків, що відповідають потенціалу та профілю вишу, його університетському статусу. Матеріально-технічна та інформаційна бази відповідають вимогам щодо підготовки фахівців вищої кваліфікації, сучасні освітні ресурси постійно оновлюються та вдосконалюються.
Відчуваємо гордість за своє минуле, зберігаємо та примножуємо досягнення попередніх поколінь, розвиваємось і вдосконалюємось згідно із сучасними вимогами і перетвореннями у сфері освіти ХХІ століття, максимально зорієнтовані на те, щоб наша система підготовки ЗВО була максимально наближена до сучасних потреб держави і світу!
Бажаю міцного здоров’я, успіхів у всіх сферах нашої багатогранної діяльності, високих досягнень та важливих перемог, миру, добра та благополуччя нашим родинам!
З вірою в майбутнє,
ректор СумДПУ імені А.С. Макаренка
професор Юрій Лянной”

Колектив телекомпанії СТС приєднується до привітань і зичить університету ще довгих-довгих років існування, стрімкого розвитку, великого попиту серед абітурієнтів, успішних випускників і високих рейтингів!