СумДУ отримав вітчизняну та міжнародну акредитацію освітньої програми «Медицина»

Повна відповідність освітньої програми міжнародним стандартам якості вищої освіти та вимогам Всесвітньої федерації медичної освіти: Сумський державний університет отримав національну та міжнародну акредитацію освітньої програми «Медицина».

Наприкінці квітня освітньо-професійна програма Сумського державного університету «Медицина» отримала одразу дві акредитації – від Національного агентства із забезпечення якості освіти та міжнародного агентства з акредитації та рейтингу.
Процес підготовки документів та отримання акредитації тривав майже рік.

«У медичному інституті відбувся пілотний проєкт, який передбачав спільну акредитацію Національного агентства із забезпечення якості освіти і міжнародної агенції. Ми успішно пройшли цю акредитацію, що свідчить про високий рівень підготовки фахівців у медичному інституті», – говорить директор медичного інституту СумДУ Андрій Лобода.

До 2024 року всі медичні вищі навчальні заклади мають отримати міжнародну акредитацію, та Сумський державний університет став першим в Україні, що здобув повне міжнародне визнання.

Більш того, і Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти і Незалежне міжнародне агентство з акредитації та рейтингу надало акредитацію СумДУ на 5 років – максимально можливий термін дії.

«Це міжнародне визнання рівня якості освіти, яке було здійснене незалежним агентством акредитації рейтингу. Це агентство має монопольне право проводити акредитацію саме в сфері медицини в Україні», – розповідає проректорка СумДУ Інна Школьник.

Надана акредитація свідчить про повну відповідність якості, змісту, методів і технологій навчання освітньої програми СумДУ міжнародним стандартам якості вищої освіти та вимогам Всесвітньої федерації медичної освіти.
Це означає, що студенти медичного інституту та абітурієнти, що вступлять до закладу, отримують дипломи, які не потребують додаткових підтверджень за кордоном.
А отже, випускники медичного інституту СумДУ зможуть безперешкодно продовжувати освіту, отримувати стажування та працювати у клініках по всьому світу.
Подробиці — у сюжеті: