СумДУ став першим серед українських вишів у міжнародному рейтингу University Impact

Сумський державний університет другий рік поспіль посів першу сходинку серед українських ЗВО у міжнародному рейтингу за рівнем суспільно-економічного впливу University Impact від Times Higher Education.
У загальному заліку університет посідає позицію 201-300 серед більш ніж 750 вишів світу.
Рейтинг оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. Кількість учасників від України цього року зросла з 6 до 11 закладів вищої освіти.
Університет оцінювався, насамперед, щодо внеску в досягнення цілей сталого розвитку, визначених ООН на період розвитку людства до 2030 року. Експертами THE, зокрема, оцінювалися результативність діючих проєктів, які виконує університет у галузі популяризації та покращення охорони здоров’я, планування та підтримки сім’ї, фізичної культури та спорту, забезпечення комфортних умов праці, рівності та недискримінації, інклюзивності, розвитку та впровадження «зелених» технологій, участі у місцевому, регіональному та державному урядуванні тощо.

«Позиції вашого університету в цьому рейтингу підкреслюють, що університет не тільки підтримує цілі сталого розвитку через навчання, дослідження та трансфер знань, але й достатньо доказово впроваджує їх у життя» – Філ Бейті, головний редактор THE.

Нагадаємо, що головний рейтинг Times Higher Education минулого року визначив СумДУ в топовій групі кращих дослідницьких університетів світу, а також додатково на позиції 801+ в галузі інженерії та технологій.