Суми – місто без наркотиків

Патрульні, студенти, представники міської ради та наркологічного диспансеру почали очищувати місто від реклами наркотичних речовин.

Перший рейд видався врожайним, адже в місті були замальовані понад 150 написів, які рекламують наркотичні речовини.

Патрульні поліцейські Сумщини, помічник міського голови Михайло Ананченко, завідувач диспансерного відділення КЗ СОР «СОНД» Олег Середа та близько 20 студентів вищих навчальних закладів міста об’єдналися за для спільної мети — попередити та запобігти розповсюдженню наркотичних речовин у місті.

«Кожна людина, мабуть, бачила написи, які пропагандують наркотичні речовини в нашому місті. Студенство не може стояти осторонь цього. Ми хочемо зробити наше місто чистим та без наркотиків. На нашу думку, така важлива проблема має бути порушена саме студентами», — розповідає помічник міського голови, студентський президент України Михайло Ананченко.

10 березня у центрі міста учасники заходу розділилися на групи, які, «взявши на озброєння» фарбу, пензлі та рукавички, активно почали замальовували на стінах сумських будинків адреси сайтів наркодилерів, що здійснюють продаж небезпечних для життя та здоров’я речовин.

«Близько місяця тому ми створили онлайн-карту, на яку почали наносити місця розміщення вказаної реклами. Їх під час несення служби виявляли патрульні поліцейські, а згодом до нас приєдналися і студенти. Наразі ми продовжуємо контролювати цей процес, адже такі рейди ми будемо проводити на постійній основі», — говорить інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Управління патрульної поліції в Сумській області Оксана Красовська.

За чотири години вдалося усунути понад 150 таких написів на 20 центральних вулицях. Ліквідовані написи були на багатоповерхівках, приватних будинках, магазинах і навіть на стінах навчальних закладів.IMG_8834 IMG_8864IMG_8919 photo_2018-03-10_14-25-27