Суми можуть закупити 22 тролейбуси в кредит

1

У Сумській міськраді зареєстрували проект рішення, яке дозволить КП «Електроавотранс» отримати кредит на покупку 22 тролейбусів в рамках участі в проекті «Міський громадський транспорт України», пише transport.sumy.ua.

Відповідно до фінансової угоди між Україною і Європейським інвестиційним банком для реалізації підпроекту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» Сумам планується видати кредит у 4 млн. євро на закупівлю 22 тролейбусів.

Проект рішення розглянуть на черговій сесії міськради, яка повинна відбутися в кінці серпня.

Нагадаємо, 12 квітня Верховна Рада України ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо проекту «Міський громадський транспорт України», який має виділити для 11 міст України 200 млн. євро на закупівлю тільки нового рухомого складу для комунальних підприємств, а також модернізацію та розвиток інфраструктури міського транспорту. Кредит буде виділятися 15 траншами протягом п’яти років – з 2017 по 2021 роки. Максимальний пільговий період за проектом становить п’ять років, до загального терміну погашення кредиту, включаючи пільговий період – 22 роки.

Поділитися в соцмережах: