Суми не виконали “військову” норму

З 2 квітня по 31 травня у Сумах проходила весняна призовна кампанія. За цей час, виходячи зі звіту військового комісара Сумського міського військового комісаріату Андрія Хлопоніна, було розіслано 3399 повісток.

Прибули за викликом 1575 осіб, з яких визнано придатними до військової служби 65 осіб, непридатних – 5. Знято з обліку 508 осіб. Решта 1824 не прийшли за повісткою. Інформацію про останніх передано до Сумського відділення поліції ГУНП в Сумській області для проведення розшукових заходів. Розшукано та доставлено до військового комісаріату 173 людини.

Таким чином, виходячи з планового завдання з призову на строкову військову службу 105 осіб, на збірний пункт Сумського обласного військового комісаріату відправлено 73 людини. У військові частини пішли служити 58 призовників, ще 36 не завершили додаткове медичне обстеження, а 29 отримали відстрочку за станом здоров’я.

На думку військового комісара, негативними причинами, які вплинули на виконання планових завдань щодо призову громадян України на строкову військову службу, стала відсутність значної кількості призовників за місцем реєстрації, низька явка до військового комісаріату за повістками та проблеми зі здоров’ям призовників.

Джерело: 0542.ua