Сумщина активно допомагає військовим

Сумщина визначена однією з кращих областей, що знаходяться в зоні відповідальності оперативного командування «Північ», з надання шефської допомоги військовим частинам.
Про це під час апаратної наради голови облдержадміністрації Миколи Клочко повідомив начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій Тимошенко.

Як повідомив чиновник, в минулому році за сприяння обласної державної адміністрації, депутатського корпусу обласної ради з місцевих бюджетів було виділено майже 6 млн. гривень. Крім того, за організаційної підтримки органів влади надано благодійної допомоги військовим частинам на суму 500 тис. гривень

Цього року фінансова допомога продовжує надходити. Так, з обласного та місцевих бюджетів області вже виділено майже 2,3 мільйона гривень, а благодійної допомоги військовим частинам надано на суму близько 230 тис. гривень.

Облдержадміністрація не залишається осторонь від проблем, які виникають у військовослужбовців на передовій. Зокрема на чолі з керівником ОДА Миколою Клочко здійснювався виїзд до прикордонників, які перебувають на службі в Донецькій області. Їм була надана медична допомога на суму майже 250 тис. гривень.

З метою забезпечення належного рівня правопорядку і громадської безпеки приділяється значна увага підтримці правоохоронних органів. Зокрема, у 2017 році на ці цілі було виділено майже 2,3 мільйона гривень, в цьому році сума фінансової допомоги вже становить понад 2,5 мільйона гривень.

Джерело: dancor.sumy.ua