Сумщина посідає перше місце за рівнем розкриття злочинів

2

Про це доповів начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій Тимошенко під час апаратної наради.

Він зазначив, що у регіоні успішно діє програма «Правопорядок на 2016 – 2020 роки» та розроблено проект програми «Безпечне місто – безпечна область». Завдяки заходам щодо посилення захисту громадян і держави, забезпечення законності і правопорядку у 2017 році в області скоєно на 932 злочини менше, ніж за аналогічний період 2016 року, у тому числі убивств, розбійних нападів, тяжких тілесних ушкоджень, грабежів і крадіжок.

«Сумщина займає лідируючі позиції в державі за рівнем розкриття злочинів, за 7 місяців 2017 року – 1 місце. За показниками щодо розкриття особливо тяжких злочинів – 2, розкриття крадіжок – 3. У 2016 році область посідала третє місце у загальноукраїнському рейтингу серед інших регіонів», – розповів Віталій Тимошенко.

Проект «Безпечне місто – безпечна область» передбачає встановлення камер відеоспостереження на найбільш людних вулицях та на суспільно-важливих або небезпечних об’єктах у Сумах та інших населених пунктах області. Облдержадміністрація з органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами проводить активну роботу у цьому напрямку. Камери допоможуть зменшити рівень злочинності і швидше розкривати злочини.

На сьогодні камери відеоспостереження вже активно встановлюються у Сумах, Охтирці, Охтирському та Білопільському районах.

На встановлення камер з місцевих бюджетів міст і районів вже виділено 4 млн. 577 тис. 361 гривень з 10 млн. 115 тис. 896 гривень запланованих.

Очільник області дав доручення головам райдержадміністрацій та міським головам посилити роботу щодо придбання та встановлення камер відеоспостереження.