Сумська облрада з третьої спроби ліквідувала обласний дитячий протитуберкульозний санаторій

Сьогодні, 23 липня, під час сесії депутати розглянули проєкт рішення «Про припинення функціонування комунального лікувально-профілактичного закладу Сумської обласної ради «Шосткинський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій »шляхом ліквідації», пише Данкор.
У перший раз депутати дали всього 31 голос «за» (потрібно мінімум 33). Після цього виступав мер Шостки Микола Нога, який намагався донести до депутатів, що в місті хочуть зберегти санаторій. Чиновники ОДА говорили, що через карантин санаторій практично півтора року не працює, а витрачати на його утримання 6-7 млн ​​грн на рік немає сенсу. Однак з другої спроби депутати також не знайшли необхідної кількості голосів (за повернення до питання було 32 голоси).

Голова облради Віктор Федорченко відреагував словами: «Ну що, не буде їм грошей». А голова апарату облради Вікторія Патютько ще коротше: «Твою дивізію!»

Після розгляду всіх питань вирішили ще раз повернутися до питання санаторію, і вдалося – за повернення до питання 34, за ліквідацію – 33.