Сумська ОДТРК припинила своє існування як юридична особа

12744677_1110203802365935_1113920573866513190_n

Про це повідомив перший заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін у себе в Facebook. “Сумская ОДТРК снята с регистрации и прекратила свою деятельность. Первая по системе. Напоминаю, что Микола Чернотицький, как генеральный директор Сумской филии НТКУ является пока единственным обладателем права на использование Суспільного бренда – UA:СУМИ”, – написав він.

Нагадаємо, Сумська ОДТРК, як і решта обласних державних телерадіокомпаній, реформована у філію НТКУ.

Сумська філія Національної телекомпанії України з 1 січня 2016 року почала мовити під логотипом «UА:Суми». Ця регіональна дирекція першою з усіх філій НТКУ отримала право використовувати частку «UА:» у своєму графічному оформленні.

Нагадаємо, 15 березня народні депутати з Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики зареєстрували законопроект № 4232 «Про внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення» (щодо порядку приєднання ДП «Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”»). За чинним законодавством, «Укретелефільм», Національна радіокомпанія України, державна телерадіокомпанія «Культура» та всі обласні й регіональні державні телерадіокомпанії мають спершу приєднатися до НТКУ, після чого на їхній базі має бути створено НСТУ. Нині вже всі суб’єкти реформування приєдналися до НТКУ, крім «Укртелефільму». Фактичний саботаж «Укртелефільмом» процесу приєднання до НТКУ призвів до неможливості створити ПАТ «НСТУ».

Джерело stv.mediasapiens.ua