Сумська школа №27 обігнала київських конкурентів та виграла грант на 25 000 гривень

Школа взяла участь в програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», мета якої популяризація здорового способу життя та виховання корисних звичок серед школярів.

Пілотний проект програми «Healthy Schools» стартував у травні. Серед учасників – 70 шкільних закладів Київської та Сумської областей, але до фіналу дійшли лише 10 найактивніших, серед яких і ЗОШ № 27. На урочистому нагородженні 13 червня всі учасники церемонії мали можливість голосувати за проект, який сподобався більше – тому приз глядацьких симпатій забрали сумські школярі. Грант у розмірі 25000 грн піде на обладнання STEM-лабораторій (STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics).

Реалізація проекту в Україні відбувається завдяки Mondel?z International Foundation та центру «Розвиток КСВ» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Інституту модернізації змісту освіти. З вересня програма стартує по всій Україні, щоб залучити якомога більше дітей до здорового способу життя і зробити проект національним рухом.