Сумська влада відповіла на закиди городян щодо бездіяльності поліції

На сайті електронних петицій з’явилася відповідь на пропозицію сумчанина Дмитра Долгова щодо посилення в місті системи штрафів за порушення правил дорожнього руху, у тому числі за неправильне паркування.
“Скрізь по місту більшість людей не дотримуються правил ПДР. Особливо це помітно в центрі міста, де люди паркуються під знаками або на розмітці, де це заборонено. Поліція ніколи нікого чомусь не штрафує. Вимагаємо негайно почати процес виписування штрафів людям, які порушують ПДР. Це призвиде до мільйонних потоків в місяць до бюджету міста тільки з двох парковок в центрі (біля Соборної та Воскресенської) та біля ТЦ “Київ”. Гроші порушників можно використати для розвитку транспортної інфраструктури міста в майбутньому”, – йшлося в петиції, яка набрала 267 голосів.

У мерії Сум погодилися, що за останні роки значно збільшилася кількість автомобільного транспорту і сьогодні існує гостра проблема тимчасового і постійного зберігання автівок, особливо в центральній частині міста. Але нагадали, що регулювання дорожнього руху – це повноваження органів поліції, а не мерії.

“Оскільки вирішення піднятих в петиції питань не віднесено законодавством до компетенції міської ради та її виконавчих органів, а також зважаючи на те, що з 12 травня у м. Суми починає працювати новостворений підрозділ патрульної поліції, нами направлений відповідний лист до Управління патрульної поліції у м. Сумах з проханням вжити вичерпних заходів для найшвидшого вирішення піднятих Вами питань”, – відповіли в міськраді.