Сумські абітурієнти вкрай незадоволені низькою якістю звуку під час аудіювання

Тестування з іноземних мов, що відбулося в Україні на минулому тижні, викликало багато питань. 29 травня бажаючі могли перевірити свої знання з іспанської, французької та німецької мови. Загальна кількість зареєстрованих на зазначені предмети склала 45 осіб, проте прийшли не всі. На англійську мову зареєструвалося 2153 абітурієнти з усієї області. Явка склала 93%. Примітно, що за час написання тесту з іноземних мов не було зареєстровано жодного порушення.

Тим часом від абітурієнтів та їх батьків на адресу Центру оцінювання якості освіти посипалися численні скарги на складність тесту, помилки і якість відтворення звуку під час аудіювання. У багатьох містах України батьки почали збирати підписи під петицією на адресу Міністерства освіти.

Суми не стали виключенням. Сьогодні на 18:00 біля пам’ятника Шевченку запланована зустріч абітурієнтів та їх батьків, під час якої вони мають намір скласти звернення до Міністерства освіти зі скаргами на погану якість відтвореного аудіо. На їхню думку, ситуація, що склалася, не повинна стати причиною зниження балів абітурієнтам. У мережі Фейсбук навіть з’явилися групи, присвячені оскарження результатів тестування з англійської мови https://www.facebook.com/groups/148347682691162/.

Нагадаємо, в цьому році Міністерство освіти вперше запровадило завдання на перевірку розуміння абітурієнтом англійської мови на слух.

Джерело: 0542.ua