Сумські дорожники ліквідували 68 стихійних звалищ

23 квітня Службою автомобільних доріг у Сумській області було організовано генеральне прибирання придорожніх смуг автомобільних доріг загального користування, автобусних зупинок, площадок відпочинку, фарбування бар’єрного огородження в рамках всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». У заході взяли участь усі підрядні організації та районні філії ДП «Сумський облавтодор».

На придорожніх ділянках відпочинку були встановлені додаткові баки для  сміття, які виготовило і поставило підприємство «Лебединський дорбудсервіс». Загалом від початку року дорожниками Сумщини упорядковано понад 900 га придорожньої території, ліквідовано 68 несанкціонованих сміттєвих звалищ, висаджено близько 1600 дерев і 30 кущів, пофарбовано 960 погонних метрів бар’єрного огородження, упорядковано біля 3-х десятків газонів і квітників. Роботи  благоустрою придорожніх зон триватимуть і надалі.

Дорожники Сумщини в черговий раз звертаються до жителів і гостей області,  щоб усі  зважали на знаки «Дякуємо за чисті узбіччя», і по-господарські забезпечували чистоту, передає прес-служба  САД у Сумській області.

IMGP0001

IMGP9991