Сумські митники вилучили сепаратистські книги про розвідку

На минулому тижні на митний пост «Центральний» Сумської митниці ДФС для здійснення митного оформлення було подано митну декларацію на товар «Друковані книги сучасного видання».

Начебто нічого підозрілого, проте під час проведення спільного митного огляду посадовими особами митниці та співробітниками Управління Служби безпеки України в Сумській області було встановлено, що окремі матеріали та цитати друкованих видань за змістом несуть антиукраїнський характер.

Так як у «чорному» списку книг антиукраїнської спрямованості, які заборонені до ввезення на митну територію України, подані екземпляри не зазначаються, було ініційовано провести експертний аналіз, щодо визначення можливої належності їх до даного переліку.

Книги було направлено на розгляд та здійснення аналізу анотацій та змісту.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області,  під час вивчення зроблено висновки, що друковані видання російського автора Девятова А.П. «Путь правды – Разведка. Теория и практика «Мягкой силы» та «Разведка будущего как искусство образов и подобий» віднести до таких, що  мають антиукраїнську спрямованість.

книги1 (1)