Сумські нацгвардійці відзначили День вишиванки

Сьогодні, 20 травня, в Україні відзначають міжнародний День вишиванки. Свято, основною метою якого є відродження справжніх українських традицій та цінностей. А ще в ньому – справжній код ідентичності та самобутності українського народу.

У військовій частині 3051 Національної гвардії України сьогодні також не забули про традиційний український одяг. Гвардійці та службовці частини змінили повсякденне вбрання та одягли вишиванки.

«Вже кілька років поспіль у цей день я приходжу до частини у вишиванці. Окрім того, що це хороша традиція, це ще нагода вкотре підкреслити – ми українці, ми маємо свої традиції та історію, власне нам є чим пишатися», розповідає капітан Віталій Завалюк.

«Для мене вишиванка – це не просто одяг. Це щось значно більше, щось дійсно національне, те, що ідентифікує нас у світі. Одягати гвардійську форму та одягати вишиванку – певно це дві найбільші гордості для мене»,  говорить прапорщик Жанна Мар’єта.

День вишиванки для багатьох гвардійських родин – це ще й справжнє сімейне свято. Хтось прийшов на службу у вишиванці, хтось свого часу влаштував справжнісіньку фотосесію у національному вбранні. Словом, цей день для гвардійців  частини щороку перетворюється на справжнє свято, повідомляє група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ.

Поділитися в соцмережах: