Сумські нацгвардійці влаштувати свято до Дня батька

Напередодні одного з головних сімейних свят – Дня батька, гвардійці військової частини 3051 Національної гвардії України влаштували справжнє родинне свято для дітей вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та дітей, що знаходяться під опікою та піклуванням.

Сьогодні частина була переповнена щирим дитячим сміхом та яскравими посмішками. В гості до гвардійців завітали близько 50 дітей. Спільно з Сумською міською радою для дітлахів було проведене насичене сімейне свято.

Від гвардійців для малечі – цілий комплекс своєрідних локацій. Тут і показові виступи кінологів, і виставка озброєння та військової техніки. Звісно, екскурсія по солдатським казармам та смачний святковий обід.

“Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Відтак наше основне завдання як військових – докласти максимум зусиль, аби тримати над ними мирне небо та боронити для них кордони нашої країни”, – зазначив т.в.о. командира військової частини капітан Владислав Ткаченко.

Звісно, не обійшлося сьогодні і без подарунків для дітей. Натомість їх вдячність – це справжні непідробні емоції, які промовисто говорять – сьогоднішнє свято вдалося на всі сто відсотків.

Група інформації та комунікації військової частини 3051 НГУ