Сумські патрульні повернули батькам двох загублених дітей

Учора, 7 червня, близько 13:00 до патрульних надійшло повідомлення про хлопчика, який загубився у дитячому парку. Патрульні оперативно прибули за викликом.

Охоронці парку розповіли, що помітили маленького хлопчика, який, як їм здалося, загубився. Під час спілкування з патрульними хлопчик пояснив, що разом із класом приїхав до Сум на екскурсію. Рухалися вони на шкільному жовтому автобусі із селища міського типу Липова Долина. Під час прогулянки у парку він відстав від групи та заблукав.

Інспектори заспокоїли дитину. Згодом охоронці порядку помітили жовтий автобус, про який розповідав 6-річний школяр, неподалік парку. Патрульні передали дитину вихователю, яка також займалася пошуками неповнолітнього.

Сьогодні, 8 червня, близько 13:00, на вулиці Харьківська патрульні знайшли 5-річного хлопчика, якого батьки на хвилину залишили без нагляду в парку імені Кожедуба. Хлопчик грався у пісочниці. Патрульні викликали батьків. Наостанок дитина сказала інспекторам: “Я також хочу бути патрульним поліцейським”.