Сумські перевізники заявили про підвищення проїзду

Перевізники шукають причини для здорожчання проїзду в сумських маршрутках.

Міський голова Сум доручив налагодити систему GPS у комунальних та приватних автобусах в Сумах. Перевізники ж заявили: готові це зробити лише після того, як влада дозволить підвищити ціни на проїзд.

Наявність GPS-навігації в салонах маршруток була однією з вимог договору транспортного конкурсу, який  перевізники підписали і мали виконати. У комунальному транспорті  ця система установлена, а от у приватних перевізників – лише на стадії обговорення. GPS-система дасть можливість сумчанам відслідковувати комунальний транспорт міста через інтернет, тим самим контролювати, де і о котрій рухається потрібна маршрутка. Перевізники ж не заперечують: GPS у них є, але мають до влади зустрічні вимоги.

“У нас проблема зовсім інша. У нас скоро не буде кому працювати. Ми не можемо збільшити заробітну плату і кадри не можемо підібрати, бо їх не має”, – коментує перевізник Олександр  Бондаренко.

“Здорожчало все. Ми просто не витягуємо. У нас оренда здорожчала, електрика здорожчала, а питання не вирішується”, – перевізник Сергій Стахеєв.

Перевізники наполягають на піднятті вартості проїзду. Адже, мовляв, наше місто –єдине, де проїзд коштує три гривні. Та сумчани не раз фіксували неякісні надання послуг перевезення. У газелях відпадали двері, у салоні брудно, та і зі стелі часом іде дощ.

Тож чи піднімуть вартість проїзду у маршрутках і чи дотримається міський голова свого слова не піднімати вартість проїзду, ми дізнаємось на найближчому виконкомі.

Деталі дивіться у сюжеті СТС.