Сумські перевізники знов підняли питання підвищення проїзду

sumskie-marshrutki

22 березня всі сумські перевізнки, що виграли транспортний конкурс, зареєстрували проекти рішень про підвищення проїзду до 5 грн.

Про те, що термін передбачений для ознайомлення міськрадою закінчується вже завтра, перевізники вирішили нагади вже сьогодні, 18 квітня, під час апаратної наради, пише 0542.

«Всі податки ми платимо в міський бюджет, але тим не менше компенсацію за перевезення пільгових пасажирів від місцевої влади ми не отримуємо. Останній раз в Сумах тариф піднімався у 2015 році, і на сьогоднішній день він не актуальний, тому що вартість того ж палива збільшилася на 50%. Також катастрофічно не вистачає водіїв », – пояснюють перевізники.

За словами Миколи Гиценко, фахівці відділу транспорту і зв’язку Сумської міськради промоніторили ситуацію у 12 містах України.

«У 10 з 12 обласних центрів вартість проїзду становить 4 грн., У Вінниці – 3,50 грн. У містах, які моніторились, останній раз піднімався тариф на проїзд вже у 2017 році ».

Мер повідомив, що тариф розглянуть на засіданні виконавчого комітету, яке відбудеться вже наступного тижня. На чиєму боці будуть члени виконкому – поки невідомо.