Сумські підприємці вийшли на мітинг проти локдауну

Сьогодні, 18 грудня, на площі Незалежності у Сумах зібралось півсотні підприємців. Вони вимагають дозволу працювати під час локдауну та скасувати рішення щодо запровадження касових апаратів, повідомляє Суспільне.

20 людей пустили на засідання сесії Сумської обласної ради, яке розпочалося о 10.00. Підприємці вимагали від Сумської обласної ради проголосувати за звернення до Президента України із вимогами підприємців ініціативи  “Save ФОП”, які прописані у документі нижче. За словами одного з учасників обговорень, влада пішла назустріч підприємцям.

“Сьогодні підприємці прийшли, щоб Сумська обласна підтримала звернення до президента. Бо якщо нас не підтримують на місцях – то чому дивуватись, що нас не хочуть підтримувати в ВР? Дякую депутатам обласної ради за підтримку звернення. Нас не підтримали тільки Слуги Народу, я не здивований. Вони ще раз показали своє відношення до підприємців які сплачують податки на місця! Потрібно бачити підтримку міських рад! Сподіваюсь білопільська міська рада також підтримає звернення на наступній сесії міської ради,” – написав він на сторінці у Фейсбук.