Сумські прикордонники вилучили три автомобілі з липовими номерами

У пунктах пропуску «Катеринівка» та «Бачівськ» прикордонники спільно з працівниками митниці виявили автомобілі Хонда і ВАЗ із невідповідністю номерів кузовів та Мерседес з ознаками знищення номеру кузова.

Так, оглядаючи в пункті пропуску «Катеринівка» автомобіль Хонда 1995 року випуску, яким виїжджала до Росії громадянка України, правоохоронцями було виявлено розбіжність номеру кузова транспортного засобу з номером, який вказаний у реєстраційному документі.

Що стосується автомобіля Мерседес Віто 1999 року випуску, на якому залишав територію України громадянин Росії, то спеціальною оглядовою групою виявлено ознаки можливого знищення та заміни ідентифікаційного номеру кузова.

Оглядаючи в пункті пропуску «Бачівськ» автомобіль ВАЗ, на якому слідував до Росії наш співвітчизник, охоронці кордону також виявили невідповідність номеру кузова з номером, який вказаний у реєстраційному документі.

У результаті транспортні засоби вилучені встановленим порядком та передані компетентним правоохоронним органам для проведення відповідних подальших перевірок.