Промоутери в Сумах хочуть більше

Минулого тижня керівництво КУ «Агенція промоції «Суми» звернулося на планово-бюджетну депутатську комісію з проханням виділити установі додаткове фінансування на збільшення фонду зарплати. Бюджетом «Агенції» на 2018 рік на зарплату працівникам передбачено 1,22 млн. грн., вони ж просять додати ще 258 тис. грн. З доданої до звернення порівняльної таблиці видно, що в разі збільшення фінансування надбавка до зарплати у різних категорій працівників складе від 25% до 45%.

Як поставляться до цього прохання депутати, невідомо. Пам’ятається, у вересні минулого року планово-бюджетна комісія розглядала прохання виконкому про виділення додаткових коштів на підвищення зарплат в КУ «Сумський міський центр дозвілля молоді». І тоді замдиректора департаменту фінансів міськради Любов Співакова повідомила, що в цьому КУ дійсно найнижча середня зарплата – 4826 грн., найвищою ж на той момент була в «Агенції промоції» – близько 7 тисяч.

Нагадаємо: наприкінці 2014 року «Агенцію промоці «Суми» очолила 22-річна випускниця СумДПУ ім.Макаренка Людмила Фесенко.

Джерело: shans.com.ua