Сумські “Рути” їздитимуть ще 5 років

17015273_404851793208248_1870517609_o

Сьогодні після тривалого і таємного засідання конкурсна комісія таки оголосила результати транспортного конкурсу, пише 0542.ua.

Результати конкурсу тут.

«Рути» 2005-2011 року їздитимуть містом ще як мінімум 3 роки. Поліпшення умов перевезення, як і оновлення автопарку, залишилося тільки на папері.

Як повідомив Сергій Яковенко, протокол і проект рішення оформлять протягом 10 днів. Затверджувати буде виконком.

Також виконком і визначить терміни укладання договорів із перевізниками, а це від 3 до 5 років.

Маршрути №62 («Баранівка-Аеропорт») та №63 («Баси-Ганнівка») залишились нічийними. На цих маршрутах будуть виїжджати транспортні засоби, але на підставі тимчасових договорів. Конкурс на ці маршрути проведуть протягом 3-х місяців.

 «Перевізники, які пропонували кращі умови, не виграли цей конкурс, що було очікувано. З огляду на зношеність транспортних засобів, зношеність буде ще більше, що неминуче спричинить за собою підняття тарифів, що так само прогнозована. Таким чином вони узаконили і без того погіршену ситуацію, просто виключивши ті пункти, які перевізники не виконували протягом 5 років », – обурюються представники сумської громадськості.

Відступати активісти не збираються. У планах – не допустити затвердження «незаконного», за їхніми словами, рішення на черговому виконкомі, який відбудеться вже в березні, а так само – звернутися в прокуратуру і суд. Одним з головних є те, що члени виконавчого комітету не прийняли жодної пропозиції від громадської експертної комісії з транспорту. Так само не беруться до уваги і інші пропозиції, наприклад, повністю «зарубали» розробки харківського інституту автодорожнього господарства. Це просто змова 3-х сторін », – пояснюють активісти.

Нагадаємо, що на останньому виконкомі було знято з порядку ряд питань, які стосуються визначення тарифу на проїзд. Визначати та затверджувати ціну так само будуть в березні.