Сумські вальники лісу серед кращих в Україні

16

У Всеукраїнському конкурсі – змаганнях вальників лісу, які відбулись 6 вересня на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного і по місту Київ управління лісового та мисливського господарства, сумські вальники серед кращих. 

Це були вже 20-ті змагання. У них взяли участь 26 команд (34 учасника). У нашій команді по основній групі виступав вальник з Свеського лісгоспу Олександр Сидоренко, по юніорах – Євген Красніков з Тростянецького лісгоспу», – розповідає перший заступник начальника управління Сумського ОУЛМГ Віталій Ігнатченко.

За словами учасників заходу, весь день утримувалась дощова погода, що стояло на заваді безперешкодному виконанню конкурсних завдань. Вальники змагалися у п’яти видах: звалювальні дерева, заміні ланцюга бензопили, розкряжуванні колоди комбінованим різом, точному розкряжуванні колоди та відокремленні сучків.

Вальник з Тростянецького лісгоспу Євген Красніков підтвердив здобуту на обласних змаганнях першість, очоливши за підсумками турнірну таблицю юніорів. Свеський вальник Олександр Сидоренко закрив десятку сильніших, – повідомляє прес-служба Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Тепер сумських професіоналів чекає ще один іспит. Євген Красніков та Олександр Сидоренко ввійшли до складу збірної України, яка захищатиме честь Держави на Міжнародній арені.

17

18