Сумських спецпризначенців нагородили президентськими та відомчими нагородами

16

Більше десяти бійців роти поліції особливого призначення «Суми» отримали нагороди та президентські відзнаки за особисту мужність та проявлену під час виконання бойових завдань сміливість.

Медалі та нагрудні знаки перед відправкою на буремний схід полісменам вручили голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко та начальник ГУНП в області Микола Лушпієнко.

18

Головний поліцейський області, переконавшись, що бійці повністю споряджені та відповідним чином екіпіровані, нагадав їм про заходи особистої безпеки, ввічливе поводження з місцевим населенням та підкреслив, що підрозділ поліції спеціального призначення «Суми» вже довгий час посідає лідируюче місце за показниками своєї діяльності серед інших аналогічних підрозділів.

«Ви є взірцем, прикладом для своїх колег, – зазначив Микола Лушпієнко, – а тому будьте гідними і високо тримайте цю планку. Тож бажаю вам всім міцності та бадьорості, щасливого повернення і пам‘ятайте: ми всіх вас чекаємо вдома живими та здоровими».

15

До привітань керівника обласної поліції приєднався голова облдержадміністрації Микола Клочко. Він вручив п‘яти бійцям, що проявили особисті сміливість та відвагу в ході виконання бойових завдань, президентські грамоти, та побажав всім присутнім мирного неба над головою.

«Дякую кожному з вас за службу, і щиро бажаю, щоб у вас було все добре, а найголовніше – мир та злагода на нашій землі. Сьогоднішнє мирне небо над Сумщиною – завдяки вам, хотілося б, щоб таке мирне небо було не лише над нами, а й над всією нашою Україною».

17

Ще шестеро офіцерів та сержантів поліції за особисту мужність і рішучість, проявлені при виконанні військового обов‘язку в умовах, пов‘язаних з ризиком для життя під час захисту незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України в зоні АТО, були нагороджені медалями «Захисник України».

Після врочистого шикування нагороджених полісменів привітали колеги, рідні та друзі. Затим – останні напутні слова бійцям перед відправкою та побажання найскорішого повернення.

19