Сумським бійцям заборонили вивішувати прапори УПА

Про це сьогодні, 11 квітня, повідомив сумчанин Олексій Захарченко. За його словами, за день до приїзда міністра оборони Степана Полторака, начальник штаба наказав зняти бійцям 57-ї окремої мотопіхотної бригади червоно-чорні прапори біля наметів, під якими хлопці воювали цілий рік.

“Не хотів поки що нічого писати… Чекав, коли трохи вляжуться емоції і враження. Занадто великий перепад: із першої лінії оборони – в тилову частину. Дві сотні виставлених рядочками наметів, по кілька шикувань на день, прибирання бичків, обіцяють ще походи строєм у столову… Усе це поки що викликає змішані відчуття, що виражаються іронічними посмішками, нервовим сміхом і матюками.
Але сьогодні стався один принциповий момент. Справа у тому, що хлопці повстановлювали біля наметів прапори, під якими воювали. А завтра сюди має приїхати міністр оборони Полторак. І от наш начштаба сьогодні пройшов і наказав познімати червоно-чорні прапори. Прапори, під якими хлопці воювали по 10-12 місяців. Під якими гинули бійці в Зайцево. Ось така армія. Ось така війна”, – написав Олексій.

xOOcgX2nyQo