Сумський активіст готується зариблювати підземний перехід у центрі міста

Сумський активіст Олександр Чеботарьов, який активно переймається питанням ремонту підземного переходу біля фонтану “Садко”, засумнівався у виконанні обіцянки мера щодо проведення ремонту у цьому році, тому готується виконати свою – запустити у підземку рибу.

Нагадаємо, 16 березня Олександр Чеботарьов отримав відповідь на свою навіть не зареєстровану електронну петицію про те, що УКБ займеться капітальним ремонтом підземного пішохідного переходу біля фонтану «Садко» вже в цьому році. Проте, поки що справа спускається на гальмах.

Активіст опублікував відповідь мера Олександра Лисенка на запит нардепа Олександра Сугоняко. У ньому говориться, що поки що триває процес передачі об’єкта на баланс Департаменту інфраструктури. Після остаточної передачі співробітники Департаменту займуться обстеженням технічного стану підземки і, тільки потім на сесію міськради буде винесено пропозицію про виділення коштів на ремонт. З таким обсягом роботи говорити про ремонт підземки в цьому році не доводиться.

«Відчуваю, що ніякого ремонту в цьому році не буде. Зате буде зариблена підземка», – прокоментував Олександр Чеботарьов.

vimage1

Джерело: gorod.sumy.ua