Сумський активіст планує зробити в підземному переході платний ставок і ковзанку

11703073_1743077639312100_2266052774729520021_n

Таким чином громадський активіст Олександр Чеботарьов збирається облаштувати занедбану роками підземку в центрі міста, якщо міська влада не виконає дану йому обіцянку відремонтувати об’єкт у 2016 році.

Мерія Сум, повідомив активіст, не прийняла електронну петицію про “Капітальний ремонт підземного пішохідного переходу біля фонтану “Садко”, яку Олександр зареєстрував 14 березня. Міська влада запевняє, нібито якраз цього року візьметься відновлювати аварійний об’єкт.

“14.03.2016 р. мною була подана електронна петиція на тему: “Капітальний ремонт підземного пішохідного переходу біля фонтану “Садко”. Місцева влада не винесла мою петицію на голосування, надавши при цьому наступну відповідь: “Ремонт підземного переходу запланований на цей рік управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства. Відповідне фінасування передбачене у бюджеті розвитку”. Ну добре. Беру на контроль”, – написав Олександр Чеботарьов у Фейсбуці.

У випадку невиконання мерією обіцяного активіст планує влаштувати у підземці власний бізнес, аби підземка дарма не простоювала. “Я дізнаюся конкретні строки виконання ремонтних робіт. Якщо ремонтні роботи не будуть проведені у строк, я піду на базар, куплю 5 кг карася та запущу його у підземний пішохідний перехід. В той же день звернуся із заявою до Сумської міської ради про надання мені в оренду підземного пішохідного переходу для здійснення підприємницької діяльності. Влітку в підземному пішохідному переході буде працювати платний ставок, а взимку платна ковзанка. Як добросовісний підприємець, буду сплачувати податки до місцевого бюджету. Хоч якась користь буде від цього підземного пішохідного переходу”, – наголосив активіст.

Читайте також:

  1. Голова Сумської ОВА прокоментував інформацію про скупчення мобілізованих орків близ наших кордонів

  2. ДТП в Сумах: автівка в’їхала у тролейбус

  3. Волонтери з Сумщини передали чотири автомобілі Збройним Силам України

  4. Пропонував хабар, а потім – збив поліцейського: правоохоронці затримали порушника у Сумському районі

  5. У Сумському онкодиспансері запрацював сучасний лінійний прискорювач

  6. Станом на 16.00 4 жовтня на Сумщині військові зафіксували один ворожий артобстріл – ОТУ “Суми”

  7. У Сумах перевіряють електрощитові у під’їздах багатоповерхівок

  8. Команда “ЄС” на Сумщині збирає українські книги для дітей зі звільнених територій

  9. “Я не можу уявити, в якому він стані”, — донька полоненого прикордонника з Сумщини

  10. Забезпечення внутрішніх переселенців житлом, а школярів комп’ютерами: у Тростянці внесли зміни до бюджету