Сумський будинок, який постраждав від вибуху, 5 років чекає ремонту

Мешканці будинку №3 на вул. Гамалія в Сумах – того самого, який взимку 2011 року постраждав від вибуху газового балона в одній з квартир, – знову звертаються до міськради за допомогою.

Протягом п’яти років на ремонт будинку виділялися кошти з бюджету, але роботи так і не були закінчені, і люди до сих пір не можуть жити в нормальних умовах. Цю проблему озвучила у своєму запиті депутат Ірина Рибальченко на сесії Сумської міськради. За її словами, на сьогодні найбільша проблема в будинку – це дах, який дуже протікає, незважаючи на те, що кошти на його капремонт виділялися з бюджету.

Рибальченко попросила мера Лисенка розібратися в цій проблемі, затребувати в департаменті інфраструктури всю документацію по виконаним в будинку роботам, у тому числі – з капремонту даху (кошторис, акти виконаних робіт тощо), після того – доручити департаменту провести обстеження нинішнього технічного стану будинку та на підставі його результатів скласти новий кошторис на повноцінний ремонт даху за рахунок міськбюджету.

Джерело: Ваш шанс