Сумський «Електроавтортанс» презентував нові автобуси

61

Сьогодні, 3 жовтня, КП відвідав міський голова, де оглянув три нові автобуси середньої місткості, які днями прибули на підприємство.

Автобуси «Isuzu» мають 21 місце для сидіння та можуть перевозити до 52 осіб. Вони пристосовані для пасажирів з інвалідністю, мають систему обігріву, а кабіна водія обладнана кондиціонером. Кожен автобус обійшовся бюджету міста в 1 млн. 972 тис. грн.

72

65

68

69

74

75

Як повідомив директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог, завод за свої кошти оснастив автобуси відеоспостереженням, а також надав ремкомплект для першого ТО до 100 тисяч гривень.

Автобуси не будуть прив’язані до конкретних маршрутів. Але розширення автопарку дасть змогу після внесення змін до транспортної схеми спрямувати комунальний транспорт на вул. Добровільну та Тополянську.

73

70

Нові маршрути має затвердити виконком наприкінці місяця. Попередньо заплановано, що на Добровільну буде їздити один автобус, а на Тополянську – два.

Мер наголосив, що одночасно з придбанням нових автобусів, комунальне підприємство має підтримувати в належному стані і наявний рухомий склад з тим, аби на кожному маршруті була щонайменше одна підмінна машина.

В кінці презентації очільник міста випробував один з нових автобусів, проїхавши на ньому коло по території підприємства.

63

Також, до кінця жовтня у КП «Електроавтотранс» очікують чотири автобуси 100+.

Нагадаємо, тендер на закупівлю автобусів був проведений всупереч Цільовій програмі розвитку міського транспорту. За зміни у програмі депутати проголосували з третьої спроби. Автобуси обійшлись місту в 5 916 006 млн. грн. Постачальником є ТОВ «Авто-Регіон».