Сумський “Міськводоканал” тарифи підвищує, а якість послуг – ні

Для сумчан знову підвищили тарифи. Цього разу – на воду.

Про якість води у Сумах ми розповідали вже не один десяток разів. Сумчани постійно телефонують на нашу гарячу лінію, та жаліються – живильною у їх кранах і не пахне. Почасти, навпаки, смердить.

Вражаючі кадри ми відзняли минулого тижня на вулиці Охтирській. Перед під’їздами людей кілька днів фонтанами били каналізаційні стоки, а під вікнами – стояли калюжі води з фекаліями.

У Міськводоканалі відповідь, як завжди, коротка.

«Люди працюють. Зараз поїдьте, подивіться», – коментує СТС головний інженер КП «Міськводоканал» Йосип Тисівський.

Проте, як нам повідомили жителі Охтирської, фекалії їх вулицею течуть і досі. Міськводоканал же, замість підвищувати якість обслуговування сумчан – лише підіймає ціни на свої послуги.

Так із 15-го квітня холодне водопостачання для мешканців багатоповерхівок коштуватиме майже 8 грн. за кубічний метр, каналізація – 6 грн. 34 коп. Для приватного сектору – водопостачання – 7 грн. 51 коп. за кубометр, каналізація – майже 6 грн.

До слова, ситуацію із вулицею Охтирською спробував взяти у свої руки міський голова Сум. Проте…не вдалося.

«Я таким каналам інтерв’ю не даю. Поки з вас вибачень не получимо. Дякую вам», – відповів директор КП “Міськводоканал” Анатолій Сагач на прохання мера прокоментувати ситуацію.

Якщо підлеглі міського голови так реагують на його прямі вказівки – варто й чекати не лише коментарів пресі, а й допомоги людям, які платять комунальникам вже за підвищеним тарифом.

Подробиці дивіться у сюжеті СТС.